telefon email

Reference

LOXONE instalace

Za dobu existence naší firmy jsme provedli již řadu instalací, ať už do nově postavených nebo rekonstruovaných domů a bytů, kde jsme realizovali veškeré práce od hrubé elektroinstalace, přes montáž svítidel, rozvaděče až po finální naprogramování domu. Dále také drobnější apklikace pro řízení tepelných kolektorů, zapezpečení objektů nebo třeba řízení menší kotelny pro bytové domy. Fotogalerie z několika instalací naleznete níže.

Rodinné domy

Nejširším použití pro chytrou domácnost jsou bezesporu rodinné domy. Chytrý dům by měl především myslet za uživatele v běžných situacích, které se denně opakují. To znamená, že při vstupu do místnosti nemusíte hledat vypínač, ale světla se rozsvítí automaticky od čidel pohybu, které se zároveň využívají v době nepřítomnosti jako prvek zabezpečovacího systému. Není potřeba hledat ovladač žaluzií abyste si zaclonili a nepouštěli do místnosti teplo v letních měsících, protože chytrý dům ví na jakou světovou stranu jsou okna a jak nastavit lamely žaluzií aby zabránil ohřívání místnosti ještě před tím než bude potřeba spustit klimatizaci. V zimních měsících se zase stará o inteligentní regulaci pokojové teploty a může řídit výkon zdroje tepla.

Funkcí, které chytrý dům od Loxone nabízí je ještě mnohem více a nové stále přibývají na základě požadvků samotných uživatelů. Stručný výčet dalších funkcí naleznete na našem webu neogene-eletro.cz

RD Pardubice – rekonstrukce

loxone_chytry_dum_pardubice_neogene_elektro_104Rekonstrukce rodinného domu z 80. let, kde z původní stavby zbylo jen obvodové zdivo, stropy a nosné stěny. Ve třech podlažích je použita automatizace Loxone, se kterou ovládáme vytápění s pokojovou regulací, stínící techniku, osvětlení vč. stmívání světel, rekuperaci, vjezdové brány a elektrické zámky dveří, zabezpečovací a kamerový systém, závlahu zahrady a pro další možnosti ovládání je systém připraven aby se mohl rozšiřovat.

Gold Partner

Loxone smart home